S.S.S

Duvara monte edilmiş olan sensöre elimizi gösterdiğimizde PAKOLET Hijyen Rulosu, Klozet simidinin etrafında bir taraftan öbür tarafa dönüp, temiz hali kullanılır hale gelir.

PAKOLET Hijyenik Klozet Kapağı’nın sol tarafında bulunan bıçak, kullanılan PAKOLET Hijyen Rulosunu keser ve tekrardan kullanımı engeller.

PAKOLET Hijyen Rulosu, Metraj sayacı sayesinde bir tur atacak şekilde döner ve temiz poşet Klozet Simidinin üzerine sarılır. Tekrar butona bastığınızda makine içindeki akıllı çip sayesinde 40 saniye geçmeden çalışmayacak, böylelikle gereksiz tüketimi engelleyecektir.

PAKOLET Hijyen Rulosu 100 kullanımlıktır. Rulonun hammaddesi yüksek yoğunluklu Polietilen (HDPE)’dir.

PAKOLET Hijyenik Klozet Kapağınızın sorunsuz çalışması için orijinal PAKOLET Hijyen Rulosunu kullandığınız takdirde ömür boyu garanti altındadır.

PAKOLET Hijyenik Klozet Kapağı %99 tüm klozet kapaklarına uygundur. PAKOLET Hijyenik Klozet Kapağının ölçüleri standarttır.

PAKOLET Hijyen Rulosunu değiştirmek tuvalet kâğıdını çekmek kadar kolaydır. Aşağıdaki linkten videomuzu inceleyebilirsiniz.

https://www.pakolet.com.tr/tr/u/5/pakolet-sensorlu-hijyenik-otomatik-klozet-kapagi

Rulonun minimum 3000 kullanımında bıçak köreliyor. Bıçak değişimi için teknik servisimizi arayıp arıza talebinde bulunabilirsiniz.

Yüksek voltajlı bağlantı olmadığından, ıslak mekânda son derece güvenlidir.

PAKOLET Hijyen Rulosu düzgün bir şekilde simidin etrafında dönemeyebilir. Bu yüzden ruloyu simitten çıkarınız ve simidi silip, kurulayınız ve tekrar ruloyu simide takınız.

Çok düşük bir ihtimal fakat üst kapağı çıkartıp gövdenin içini iyice siliniz.

Plastik parça temizleyici ürünler, düşük yoğunluklu kimyasal içeren ürünler ile temizlenebilir.

Hayır, kesinlikle su tutarak yıkanmamalıdır, fakat yüzeyi silinebilir bir malzemeden oluşmuştur.

Kullanım kılavuzunda bulunan talimatları izleyerek gerekli bilgiyi bulabilirsiniz. Eğer arızayı düzeltemiyorsanız bakım personeliniz, PAKOLET servis temsilcisi ile iletişime geçebilir.

PAKOLET MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0850 360 1440,  0322 740 0040,  0549 499 1525.